Liivaprits

Kus pinna puhastamine vajab suurt abrasiivsust, või pole majanduslikult otstarbekas kasutada pehmet ja delikaatset soodapritsi, seal tuleb appi liivaprits. Liivaprits sobib tugeva aluspinnaga detailide või objektide puhastamiseks, nagu kivi ja betoon ning metallkonstruktsioonid.

Liivapritsis kasutame Eesti karjääridest kaevandatud, pestud ja kuivatatud ning fraktsiooni sõelutud liiva. Liiva kasutame ainult ühe korra, nii on liivapritsis kasutatav abrasiiv puhas ja kuiv ning kvaliteetne. Erinevatelt aluspindadelt erinevate kattematerjalide puhastamiseks kasutame erineva abrasiivsusega liiva.

Kuivliivapritsi puhastust saab kasutada juhul, kui tekkiv tolm ei ole probleemiks või saab kasutada tolmu ärastamiseks seadmeid. SodaBlast`il on olemas kogemused ja seadmed tolmuprobleemi vähendamiseks tundlikes kohtades, nagu näiteks kortermajad.

Fassaadide puhastamiseks ja graffiti eemaldamiseks kasutame tavalist märgliivapritsi, kus liivajoale lisatakse tolmu vähendamiseks vesi, või spetsiaalset patendeeritud märgliivapritsi süsteemi Torbo. Torbo märgliivapritsis segatakse vesi ja liiv juba seadmes, nii ümbritseb igat liivatera veemull. Selline puhastamine on tavalisest liivapritsist pehmem ja keskkonnasõbralikum. Märgliivapritsi puhastus sobib rohkem välispindadele, kuna vee ja liiva segu tuleb peale pritsimist maha pesta survepesuga.

Meie liivapritsitööde kogemus on 12 aastat ja suurim liivapritsiga puhastatud objekt endine Tallinna Vineeri- ja Mööblikombinaat, tänane Lutheri kvartal

Vaata teostatud liivapritsitööde galeriid siit

Liivapritsitööde hind algab 6€/m² või 75€/h käibemaksuta